У «Ніч театрів» можна буде безкоштовно відвідати понад 100 театрів Чехії

Відвідувачі зможуть не лише насолодитися виставами, а й потрапити за лаштунки під час організованих екскурсій.

У «Ніч театрів» можна буде безкоштовно відвідати понад 100 театрів Чехії

Жителі та гості Чехії 19 листопада зможуть безкоштовно або за символічну плату відвідати понад 100 театрів у всій країні. Цього дня в республіці проходитиме акція «Ніч театрів» (Noc divadel), яка є частиною європейського проекту European Theatre Night, пише vinegret.cz .

Серед міст-учасників значаться Прага, Брно, Карлові Вари, Ческе-Будеєвіце, Йіглава, Кладно, Ліберець, Оломоуц, Пардубіце, Острава, Пльзень та інші. Відвідувачі зможуть не лише насолодитися виставами, а й потрапити за лаштунки під час організованих екскурсій. Вони проходитимуть у незвичний вечірній час.

Також на гостей чекають різноманітні лекції, майстер-класи та творчі конкурси. Кожен із театрів підготував власну культурну програму для всіх вікових груп. Організатори обіцяють особливі враження, які не можна буде отримати у інші дні року. Список театрів та програму заходів можна переглянути тут.

Для участі в деяких із них потрібна попередня реєстрація.

Жителі Праги традиційно матимуть змогу відвідати понад 50 об'єктів. Серед них Національний театр, театр у районі Виногради (Divadlo na Vinohradech), жижківський театр Яри Цимрмана, Švandovo divadlo у районі Сміхів та інші.