У Празі скоро почне працювати Kinobus – безкоштовний кінотеатр просто неба

Загалом у нинішньому сезоні «Кіноавтобус» проведе 44 безкоштовні сеанси в 11 районах міста.

У Празі скоро почне працювати Kinobus – безкоштовний кінотеатр просто неба

Влітку 2023 року в Празі знову працюватиме «Кіноавтобус» (Kinobus) – безкоштовний кінотеатр просто неба. Свою першу зупинку він зробить 26 червня у районі Чаковіце, останню – 7 вересня на центральній площі міської частини Прага-13, пише vinegret.cz.

Загалом у нинішньому сезоні «Кіноавтобус» проведе 44 безкоштовні сеанси в 11 районах міста. На кожному місці він пробуде чотири дні – з понеділка до четверга.

Сеанси розпочинатимуться ввечері з настанням темряви – спочатку о 21:45, а потім поступово час зміститься до 20:30.

Точний репертуар фільмів (як і адреси локацій) буде оприлюднено пізніше на   офіційному сайті проекту, але зазвичай він складається з новинок та фільмів останніх років - як голлівудських блокбастерів, так і чеських картин. Для затравки організатори повідомили, що точно покажуть хіт минулого року "Топ Ган: Меверік".

Пересувний кінотеатр просто неба запропонує відвідувачам 220 посадкових місць. Для любителів перекусити під час перегляду передбачено лотки швидкого харчування. Вхід на сеанс буде безкоштовним, але для охочих пожертвувати кілька монет на благодійність підготують спеціальну скарбничку.

Літній проект відбудеться вже 23-й раз. Організатором виступає Транспортне підприємство Праги.