Безкоштовні платформи для перегляду передач та фільмів в Іспанії

У Європі є багато безкоштовних платформ для перегляду фільмів і серіалів.

Безкоштовні платформи для перегляду передач та фільмів в Іспанії

У Європі є багато безкоштовних платформ для перегляду фільмів і серіалів. Видання espanarusa зібрало ті, що діють на території Іспанії.

CaixaForum+

Фонд Caixa нещодавно створив свою власну платформу аудіовізуального контенту, присвяченого культурній та науковій тематиці. Там можна знайти художні та документальні фільми, серіали, подкасти, записи інтерв'ю та концертів. Контент іспанською та каталонською мовами.

eFilm

Ця безкоштовна платформа належить мережі бібліотек Каталонії. Доступ до неї можна отримати на сайті eBiblio.cat, ввівши номер читацького квитка. Так у вас з'явиться доступ до більш ніж 200 художніх та документальних фільмів. Кожен користувач може дивитися 8 фільмів на місяць. Контент іспанською та каталонською мовами.

ARTE.tv

Це європейська платформа безкоштовного поширення культурного мультимедійного контенту. Там знайдуться фільми, серіали та трансляції концертів на будь-який смак. Платформа фінансується європейськими культурними організаціями, тож глядачам обіцяють відсутність реклами. Контент доступний шістьма мовами. Є також додаток для смартфонів та телевізорів Smart TV.

TV3 a la carta

Телеканал TV3 пропонує дивитися на сайті фільми, серіали, телепрограми та шоу, які колись транаслювалися по телебаченню. Контент іспанською мовою.

SX3

На сайті каналу SX3 також можна дивитися фільми, серіали та програми, які транслювалися по телебаченню. Орієнтований на дитячу та підліткову аудиторію.

Pluto TV

Не іспанська, але американська платформа, що відмінно функціонує на території Іспанії. Вона пропонує дивитися у прямому ефірі понад 100 телеканалів, а також збережений контент.

Plex TV

Понад 50 000 серіалів та фільмів, і понад 250 телеканалів можна дивитися з будь-якого пристрою на цій платформі.