У Барселоні можна буде відвідати будівлі, зазвичай закриті для публіки

З 20 до 30 квітня можна буде безкоштовно відвідати 6 локацій.

У Барселоні можна буде відвідати будівлі, зазвичай закриті для публіки

У Барселоні знову наближаються дні відкритих дверей у рамках фестивалю Open House Barcelona. На цей раз це відбудеться у співпраці з архітектурним фестивалем Model. Festival de Arquitecturas. З 20 по 30 квітня можна буде безкоштовно відвідати 6 локацій, звичайних закритих для широкого загалу, в рамках екскурсій з гідом каталонською мовою. Попередня реєстрація за посиланням обов'язкова. Кількість місць обмежена, тому espanarusa.com радить зробити це якомога раніше.

Огляд будівель-учасників:

Венеціанські вежі

Дві знакові будівлі площі Іспанії в Барселоні звуться Венеціанські вежі. Побудовані вони були у 1929 році для Всесвітньої виставки і, як і раніше, є головними воротами, що ведуть на Монжуїк. Зазвичай вони закриті для широкого загалу, але міський фестиваль відкритих дверей Open House таку можливість дає.

Коли: 24 та 28 квітня о 18:00 та 19:00.

Цистерна залу Sala Hipóstila del Park Güell

Цей зал розташований поруч із знаменитим драконом Парку Гуель. Цистерна, яка розташована під ним, є прикладом ідеального інженерного мистецтва. Якщо хочете побачити це на власні очі, не пропустіть екскурсію.

Коли: 21 квітня о 15:00 та 16:00

Будівля Casa de la Premsa

Це будівля у стилі бароко, яка у 1929 році була місцем, де розміщувалися журналісти, які висвітлювали події Всесвітньої виставки. Для їхньої зручності там було все: телеграфна та телефонна кімнати, фотолабораторія, кухня, спальні зони.

Коли: 26 та 27 квітня о 16:00 та 19:00

Палац каталонської музики

Цей будинок можна назвати постійним учасником фестивалю Open House. Та й загалом він часто приймає гостей. Познайомитись з його красою обов'язково варто.

Коли: дати уточнюється. Інформація з'явиться на сайті фестивалю.

Будівля Casa Tosquella

Ця будівля була покинута протягом багатьох років, але тепер поступово заповнюється життям. Стиль в якому вона була побудований зветься орієнталізм.

Коли: 22 квітня об 11:00 та 12:00, 25 квітня о 18:00 та 19:00

Pantano de Vallvidrera

Pantano de Vallvidrera – один із секретних куточків природного парку Кольсерола. Серед гірської зони розташований резервуар для води, який служив для постачання водою зони Sarria. Таким чином, тунель, викопаний у горі, з'єднує околиці з резервуаром.

Коли: 20 квітня о 17:00, 17:30, 18:00.