У Барселоні можна взяти участь у традиційному карнавалі

На вулицях міста заплановано 42 заходи.

У Барселоні можна взяти участь у традиційному карнавалі

Цього року на вулицях Барселони заплановано 42 заходи в рамках Карнавалу 2023 року. У кожного з них є свої особливості: деякі з них організовані місцевими організаціями, інші дуже ефектні та видовищні, треті розповідають про карнавали з інших куточків світу.

У різних районах Барселони різні заходи відбудуться у різний час.

Ciutat Vella

Сьогодні, 17 лютого, у цьому районі відбудуться три ходи Carnavalassu infantil. Одна з ходів вирушить із площі Рlaza Comercial, інша – з площі Рlaza de Sant Pere о 17:00. Обидва вони фінішують у Pou de la Figuera. А о 17:45 розпочнеться третя хода під назвою Rúa del Carnavalassu (з площі Рlaza del Rei до площі Рlaza de la Mercè). На площі його фінішу на мешканців чекає шоколадний ярмарок та жива музика.

У районі Раваль пройде хода La Ravalstoltada, яка вирушить сьогодні о 17:30 з площі Рlaza de la Gardunya та завершиться на Рlaza de Folch y Torres конкурсом костюмів.

Барселонетом хода почне рух о 16:45 від Centro Cívico de la Barceloneta до Plaza Poeta Boscà. Учасники обіцяють яскравий музичний супровід.

Eixample

У суботу, 18 лютого, об 11:15 розпочнеться хода Rúa de la asociación Jardines de Emma en la Escola Diputació, а о 17:00 – Rúa de Carnaval de Sant Antoni (поруч із центром Centro Cívico Cotxeres Borrell). Наприкінці всіх чекає смачний гарячий шоколад. На території ринку Mercado de los Encants, починаючи з 12:00, пройде конкурс костюмів, переможцю якого обіцяють відвідування розкішного спа-салону. До 14:00 там можна буде застати живу музику.

Sarrià-Sant Gervasi

О 16:30 відбудеться хода Rúa de Carnaval de Sarrià, яка розпочнеться на площі Рlaza de la Vila та закінчиться у культурному центрі Casa Orlandai, де о 20:00 звучатиме жива музика від The Boogies, а о 22:00 – від DJ Txarnegö .

Gràcia

18 лютого, о 17:00 хода цього району за участю духового оркестру Tokem x Tu Party розпочнеться на площі Рlaza de La Sedeta, а о 19:00 на тій же площі відбудеться сімейна вистава, організована компанією Els Coloraines.

Джерело