У Латвії сьогодні можна безкоштовно відвідати прем'єру документального фільму про українських біженців

Творці фільму вже планують зняти продовження.

У Латвії сьогодні можна безкоштовно відвідати прем'єру документального фільму про українських біженців

Сьогодні о 17:00 у Латвійській національній бібліотеці відбудеться прем'єрний показ документального фільму «Життя, яке ми не обирали», який розповідає про жінок з України, які були змушені втекти від війни та знайшли притулок у Латвії, повідомляє lsm.lv.

«Життя, яке ми не вибирали» — це 45-хвилинний документальний фільм, який об'єднав свідчення про війну сімох українок, які знайшли притулок у Латвії. Раніше стрічку було показано на фестивалі RigaIFF у програмі ShowCase. Прем'єра для широкого глядача пройде сьогодні о 17:00 у залі Зієдоніса Латвійської національної бібліотеки. Фільм покажуть із субтитрами англійською та латиською мовами. Вхід безкоштовний.

Над картиною працювали як переселенці з України (режисер Інна Ковальчук та продюсер Тетяна Рубан), так і мешканці Латвії (режисер Олена Величко та продюсер Юлія Кабіцина-Каб'єр).

Фільм було знято не лише для глядачів у Латвії, розповіла режисер Інна Ковальчук Латвійському Радіо.

За її словами, перед творчою групою стояло завдання розповісти всім людям про зло, яке несе війна, про те, що ніхто не застрахований від її жахів, щоб ті, хто все ще сумнівається чи займає нейтральну позицію, зрозуміли, що війні потрібно голосно сказати «ні », засудивши агресора.

Творці фільму вже планують зняти продовження — історії тих самих семи українок у звільненій Україні.