У Валенсії можна взяти участь у святкових заходах з нагоди китайського Нового року

Святкування китайського Нового року стає дедалі популярнішим завдяки численній китайській громаді.

У Валенсії можна взяти участь у святкових заходах з нагоди китайського Нового року

У Валенсії святкування китайського Нового року стає дедалі популярнішим завдяки численній китайській громаді. Цього року очікується низка заходів, присвячених настанню року водяного кролика, пише espanarusa.

Цієї суботи, 21 січня, Валенсія вперше після пандемії проведе традиційну новорічну ходу. Святкування проходитиме під керівництвом Федерації китайських асоціацій Валенсійського Співтовариства та у співпраці з Інститутом Конфуція Університету Валенсії. Яскрава хода розпочнеться о 18:00 і пройде центром міста від вулиці calle Pelayo до площі Plaza del Ayuntamiento. Жителі та гості зможуть побачити традиційні костюми та танці, величезних драконів та левів, що символізують силу та процвітання у новому році.

Інститут Конфуція Університету Валенсії проведе серію семінарів та лекцій з китайської культури, а Федерація китайських асоціацій Валенсійського співтовариства підготувала заходи, пов'язані з культурним обміном між китайською спільнотою та місцевими жителями. Якщо ви хочете дізнатися більше про китайську культуру, приходьте 21 січня з 11:00 до 17:30 на площу Plaza del Ayuntamiento.