У застосунку Library For All можна користуватися безкоштовною україномовною онлайн-бібліотекою для дітей

Книжки розраховані переважно на дітей початкової школи віком приблизно від 6 до 10 років. 

У застосунку Library For All можна користуватися безкоштовною україномовною онлайн-бібліотекою для дітей

Відтепер українські діти, незалежно від місця свого перебування та наявності доступу до інтернету, можуть користуватися україномовною онлайн-бібліотекою Library For All.

Намагаючись підтримати наймолодших українців та прагнучи, незважаючи ні на що, працювати задля їхнього розвитку та майбутнього благополуччя, Міністерство освіти й науки України в партнерстві з організацією Save the Children створили безплатну онлайн-бібліотеку для дітей Library For All (Бібліотека для всіх).

Мета проєкту − допомогти українським дітям, багато з яких покинули свої школи та інші навчальні заклади й навіть виїхали за межі країни, а дехто сидить у бомбосховищах чи в домах без світла й інтернету, продовжувати навчання, незалежно від місця свого теперішнього перебування.

Платформа цифрової бібліотеки Library For All містить велику кількість україномовних книжок для дітей. Книжки розраховані переважно на дітей початкової школи віком приблизно від 6 до 10 років. У бібліотечній колекції представлені спеціально підібрані видання, які охоплюють широкий спектр інтересів, дозволяючи кожній дитині знайти щось цікаве для себе і, таким чином, продовжуючи виховувати любов до читання у зростаючого покоління. На сьогодні онлайн-бібліотека налічує 50 найменувань книг, здатних сприяти соціальному та емоційному навчанню дітей, поліпшенню їхнього внутрішнього настрою та психосоціальній підтримці. І, як запевняють творці проєкту, бібліотечний фонд буде регулярно оновлюватися новими електронними книгами для наймолодших, збільшуючи кількість пропозицій.

Застосунок україномовної дитячої цифрової бібліотеки Library For All дозволяє дітям:

  • мати доступ до різноманітної бібліотеки книжок, де б вони ні знаходилися;
  • використовувати платформу цифрової бібліотеки Library For All навіть без доступу до інтернету − в автономному режимі; 
  • замовити книжки, які сподобалися, в друкованому вигляді – для цього потрібно вибрати в запропонованому каталозі потрібні найменування та зв’язатися з підтримкою проєкту, щоб зробити замовлення.

Додаток можна безплатно завантажити за посиланням, обравши на сторінці проєкту версію для завантаження на операційну систему Android або iOS.