Українські музиканти зіграють у багатьох країнах безкоштовні концерти

Головною подією великого туру Ukrainian Freedom Orchestra стане концерт у Берліні.

Українські музиканти зіграють у багатьох країнах безкоштовні концерти

Безкоштовний концерт просто неба відбудеться на території палацу Шенхаузен у Берліні 24 серпня, у День Незалежності України, повідомило Посольство України у ФРН. Він стане головною подією великого туру Ukrainian Freedom Orchestra, який пройде в серпні великими фестивалями та містами Європи та США. 

Молоде музичне об’єднання Ukrainian Freedom Orchestra створили минулого літа за підтримки Метрополітен-Опера й Польської національної опери. Оркестр об’єднав 74 українських учасники з різних оркестрів Європи та України під керівництвом канадсько-української музичної керівниці Кері-Лінн Вільсон. Минулого року колектив уже виступав із успіхом на різних концертних майданчиках. 

“Турне минулого року Європою та США мало фурор, – написав на своїй сторінці у ФБ міністр культури України Олександр Ткаченко. – В той час коли Росія коїть злочин за злочином, мистецтво має привертати ще більше уваги до нашої країни”. 

Концерти пройдуть у Варшаві (28 липня), Лондоні (31 липня), Мюнхені (1 серпня), Оранжі (2 серпня), Берліні (4 та 24 серпня), Единбурзі (6 серпня), Амстердамі (11 серпня), Гамбурзі (13 серпня), Дубліні (15 серпня), Нью-Йорку (18 і 19 серпня) і Вашингтоні (20 серпня). Проєкт відбудеться під патронатом Першої леді України Олени Зеленської та за підтримки Міністерства культури Польщі та України.