Електроенергія та газ подешевшають у Чехії на 20-30%

Інформація про нові прайслисти буде надіслана ​​клієнтам автоматично впродовж листопада.

Електроенергія та газ подешевшають у Чехії на 20-30%

Чеська енергетична компанія ČEZ Prodej оголосила про зниження цін на електроенергію та газ для майже двох мільйонів побутових споживачів. Знижка буде діяти з 1 січня 2024 року та поширюватиметься на всі тарифи розподілу, йдеться на сайті компанії

Порівняно з поточним граничним цінником, ціна на електроенергію знизиться більш ніж на 20%, а ціна на газ – майже на 30%. Це означає, що побутові споживачі зможуть заощадити понад 1000 крон на МВтч електроенергії без ПДВ і понад 700 крон на кубометр газу без ПДВ.

Знижка буде діяти автоматично для всіх покупців продуктів ČEZ Prodej на невизначений період. Інформація про нові прайслисти буде надіслана ​​клієнтам автоматично впродовж листопада.

Знижка поширюється на всіх побутових споживачів ČEZ Prodej, які не мають фіксованого тарифу на електроенергію або газ. Це означає, що знижка буде доступна для таких категорій споживачів:

  • Споживачі, які не уклали договір на постачання електроенергії або газу з ČEZ Prodej до 1 грудня 2023 року.
  • Споживачі, які уклали договір на постачання електроенергії або газу з ČEZ Prodej до 1 грудня 2023 року, але мають нефіксований тариф.

Споживачі, які мають фіксований тариф, не отримають знижки. Після такої заяви крупної енергопостачальної компанії варто очікувати подібних кроків і від інших.