Іспанські банки запроваджують нові комісії за обслуговування

У листопаді цього року два іспанські банки починають стягувати комісію за обслуговування своїх поточних рахунків.

Іспанські банки запроваджують нові комісії за обслуговування

В Іспанії кожен банк має право встановлювати власні комісії, що призводить до значних відмінностей між ними. Наприклад, в той час, як в одній організації ви можете платити до 240 євро на рік за обслуговування поточного рахунку, в іншій ви можете відкрити рахунок без комісій і не понести жодних витрат.

Хоча комісії можуть застосовуватись до різних фінансових послуг, саме за ведення поточних рахунків їх беруть найчастіше. На основі даних, зібраних фінансовим компаратором HelpMyCash.com у листопаді цього року два іспанські банки починають стягувати комісію за обслуговування своїх поточних рахунків, якщо клієнти не відповідатимуть їхнім вимогам.

Клієнти банку Santander, які мають рахунок Santander та не мають прив'язки зарплати чи пенсії до цього рахунку, оподатковуються комісією за обслуговування у розмірі від 10 до 20 євро. Ця плата не стягується з власників онлайн-рахунків, які не мають витрат на обслуговування, незалежно від прив'язки до зарплати.

Клієнти банку ING, у яких відкрито розрахунковий рахунок ( Cuenta Nómina) і які не отримують зарплату, пенсію чи допомогу з безробіття у будь-якому розмірі, платитимуть комісію за обслуговування у розмірі 3 євро на місяць. При цьому банк пропонує як альтернативу рахунок Cuenta NoCuenta, який не передбачає комісій і завжди безкоштовний.