Українські працівники зазнали експлуатації на будівництві у Фінляндії

Українці працювали по 10 годин у будні дні та по 6 годин по суботах, також їм платили замало.

Українські працівники зазнали експлуатації на будівництві у Фінляндії

Профспілка будівельників Фінляндії зафіксувала випадки "жорсткої експлуатації" українських робітників на одному з великих будівельних майданчиків Тампере.

За даними профспілки, українці отримували вдвічі менше, ніж платять за роботу. Так зарплата багатьох співробітників, яких залучали до роботи як приватних підприємців, формувалася із погодинної оплати 14 євро. На руки після всіх обов'язкових виплат, що їх платять підприємці, навіть досвідчені працівники отримували близько 10 євро. У січні вони отримали гроші лише за листопад, пише yle.fi.

Крім того, українці працювали по 10 годин у будні дні та по 6 годин по суботах.

Порушення виявлено під час інспекції заводу з очищення стічних вод Сулкавуорі.

Керівництво будівельного майданчика повідомило, що іноземців привезла до Фінляндії "латвійська благодійна організація". Профспілка вважає, що за доставкою українців стоїть латвійська компанія з пошуку персоналу.

Керівництво будівельного майданчика і самі працівники мали в своєму розпорядженні різну інформацію про те, хто платить зарплату.

Профспілка повідомить про виявлені порушення регіональну владу, поліцію, податкову та міграційну служби.

Генеральний підрядник будівництва заявив, що заява профспілки обговорюється з субпідрядниками і процес поки що не закінчено.