В які країни біженці найчастіше замовляють доставку карток ПриватБанку

Найчастіше замовляють доставку карток ПриватБанку в три європейські країни — Польщу, Німеччину та Чехію.

В які країни біженці найчастіше замовляють доставку карток ПриватБанку

Як повідомляють у пресслужбі банку, послугу доставки карток за кордон запустили у жовтні. За цей час було замовлено 23 100 карток, з яких вже доставлено понад 20 800.

За статистикою банку, більш ніж половина (56%) карток замовляється клієнтами з доставкою до Польщі. Майже третина (27,9%) карток банку доставляється Новою поштою до Німеччини. Також у трійці-лідерів країн Чехія з 7,5% доставок.

Член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко зазначає, що більше замовляють доставку карток за кордон жінки – 67,3%. Замовлення від чоловіків становлять трохи більше третини.

Активніше за всіх користуються можливістю доставки карток за кордон молодь — майже 40% карток банку вже отримали клієнти віком від 18 до 35 років.

«Кожне третє замовлення доставки карток роблять українці від 36 до 45 років, активними отримувачами карток є й клієнти старшого покоління — майже 8% замовлень банк отримав від українців старших за 65 років», – зазначають у ПриватБанку.

Українцям нагадують, що замовити картку з доставкою за кордон можна у Приват24. Отримати замовлення можна через кур’єра Nova Post на будь-яку адресу у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії. До кінця січня 2024 року доставка карток ПриватБанку клієнтам, що перебувають за кордоном, буде безплатною.