Берлінський аеропорт служитиме біженцям до кінця 2024 року

За даними адміністрації з інтеграції, зараз у Тегелі розміщено близько 3 тисяч біженців.

Берлінський аеропорт служитиме біженцям до кінця 2024 року

Частини колишнього аеропорту Берлін-Тегель служитимуть для розміщення біженців не пізніше кінця 2024 року. Після цього розпочнеться підготовка до нового використання території у рамках запланованого нового міського кварталу. Таке рішення було ухвалено Сенатом у вівторок, про що повідомив керуючий мер Кай Вегнер.

Зокрема Сенат прийняв рішення підготуватися до продовження використання центру прибуття біженців з України в терміналі C принаймні до кінця червня 2024 року. Потім буде передбачено можливість остаточного продовження до 31 грудня 2024 року. Цим рішенням також продовжено використання аварійного житла у легких залах на сусідніх майданчиках.

За даними адміністрації з інтеграції, зараз у Тегелі розміщено близько 3 тисяч біженців. "Чесно кажучи, у Тегелі не найкращі умови для розміщення біженців, але ми вдячні, що у нас є така можливість", - сказав Вегнер. З рішенням Сенату виникла визначеність у плануванні.

На великій ділянці буде збудовано так звану «Міську технологічну республіку». Це новий міський район з дослідницькими та промисловими майданчиками та житловим кварталом. Використання колишнього аеропорту для біженців принаймні частково затримує планування цього масштабного проекту.

Однак Берлін потребує житла для біженців, які продовжують прибувати у великій кількості. На сьогоднішній день у місті є близько 32 тисячі місць, більшість з яких зайняті. У Тегелі можна розмістити до 4,5 тис. біженців.