Чому так важливо знищувати склади росіян біля лінії фронту

 Хоча це не дозволить швидко виграти війну, але значно спростить виконання бойових завдань нашим військовим.

 

 

Мені пишуть, що знищення складів біля лінії фронту нічого не змінило. А зменшення інтенсивності це лише наслідок оперативної паузи, про яку росіяни говорили раніше

Насправді, я так не вважаю. Давайте згадаємо перші місяці війни. Всі поразки росіян в перші місяці були пов’язані з логістичними проблемами.

По-перше, наша армія в першу чергу знищувала тилове забезпечення, ті ж самі бензовози які доставляли пальне. А по-друге, вони не готувались до тривалої війни і не зробили достатньо запасів для оперативного забезпечення армії. І коли війна затягнулась, то вони були змушені хаотично налагоджувати поставки з різних куточків Росії.

Внаслідок цього російська техніка була змушена робити зупинки для того щоб дочекатись пального для подальшого просування. І ось ці вимушені зупинки у росіян дали нам час на підготовку, щоб підтягнути артилерію, створити лінії оборони.

Це лише приклад як порушення логістичних ланцюжків поставок може вплинути на хід війни.

Аналогічна ситуація з російськими ракетними ударами по нашим нафтобазам і залізничній інфраструктурі. Знову ж, для того щоб створити дефіцит пального для нашої техніки та зруйнувати власні поставки і поставки західної зброї на фронт.

Якщо ж говорити про російські склади біля лінії фронту, то вони розміщуються не через власну безвідповідальність, а через необхідність. Так це ризиковано, але близьке розташування складу дозволяє організувати безперебійну доставку вантажів на фронт. Також розміщення складів треба планувати з врахуванням можливих наступальних дій! Бо якщо зараз склад знаходиться біля лінії фронту, то з просуванням армії він вже може бути глибоко в тилу.

Коли ж ви втрачаєте ці склади, то це збільшує ваші логістичні ланцюжки доставки. І чим довші ці логістичні ланцюжки, тим більша ймовірність виникнення збою в доставці, а під час війни ця вірогідність зростає, бо над знищенням цих комунікацій буде працювати супротивник. Також збільшення ланцюжків поставок не дозволить оперативно реагувати на різні форс-мажорні потреби.

Наприклад, однією з причин поразки Німеччини під час другої світової війни була якраз дуже сильно розтягнута логістика. І чим далі просувалась німецька армія, тим далі треба було доставляти боєприпаси, техніку, продовольство. І у німців почали виникати перебої з постачанням, в тому числі через численні диверсії, які створювали додаткові проблеми для німецької армії.

Тому звичайно, росіяни будуть змінювати тактику і організувати нові способи постачання, але це буде важче для них. І хоча це не дозволить швидко виграти війну, але значно спростить виконання бойових завдань нашим військовим.

Джерело