До Берліна зараз прибуває по 300 українців на день

З січня по початок березня цього року майже 2200 військових біженців було направлено до Берліна до центру прибуття в колишньому аеропорту Тегель.

До Берліна зараз прибуває по 300 українців на день

За рік після початку російської агресивної війни до Берліна щодня прибуває щонайменше 300 біженців з України. Про це повідомила у вівторок у Берліні сенатор із соціальних питань та інтеграції Катя Кіппінг, повідомляє dpa.

З січня по початок березня цього року майже 2200 військових біженців було направлено до Берліна до центру прибуття в колишньому аеропорту Тегель. За даними адміністрації соціального сенату, на сьогоднішній день (станом на 1 березня) до Берліна було направлено майже 36 700 осіб. Загалом країною через цей центр було розподілено близько 74 800 біженців з України.

Завдяки своєму географічному положенню Берлін займає ключову позицію як місце прибуття та подальшого розміщення. Робота центру прибуття у терміналі С була забезпечена до кінця березня. Зважаючи на продовження війни в Україні, Кіппінгс вважає, що робота центру має продовжуватися і після цієї дати. За інформацією Сенату, є можливість продовжити роботу до кінця червня. Новий уряд Берліна має ухвалити рішення.