Фінські муніципалітети вшанують річницю вторгнення Росії в Україну

Піднімуть прапори та підсвітлять будівлі.

Фінські муніципалітети вшанують річницю вторгнення Росії в Україну

Фінські муніципалітети у п'ятницю вшанують річницю вторгнення Росії в Україну підняттям прапорів та підсвічуванням будівель у кольори українського прапора.

Експерт Спілки муніципалітетів  Ханна Лассіла повідомила в інтерв'ю Інформаційному агентству Фінляндії STT, що муніципалітети вже деякий час повідомляють про те, як вони мають намір продемонструвати свою підтримку Україні.

Також фінські церкви мають намір висловити підтримку Україні. Так, лютеранські та православні парафії дзвонитимуть у церковні дзвони по всій країні у п'ятницю. Також церкви організовують численні заходи на згадку про жертв війни.

Зокрема, 24 лютого у Гельсінкі в Успенському кафедральному соборі відбудеться   молебень про мир, а опівдні дзвони православних храмів лунатимуть в ім'я миру. Увечері дзвони храмів знову залунають на підтримку акції у центрі Гельсінкі. Жителі міста можуть запалити свічки на щаблях Кафедрального собору. На Сенатській площі зазвучать піснеспіви у виконанні Хору Товариства українців у Фінляндії та квартету Ylioppilaskunnan laulajat.