Ірландія виділила додатковий мільярд євро на розміщення українських біженців

Держава допомагає оплачувати житло понад 70 тисячам українців.

Ірландія виділила додатковий мільярд євро на розміщення українських біженців

Ірландська влада спрямує додатковий 1 мільярд євро на розміщення українських біженців у країні.

Про це йдеться у повідомленні breakingnews.ie .

Щотижня до Ірландії прибувають у середньому 550 осіб, тож до кінця зими невелику кількість українців розміщуватимуть у наметах.

Міністр інтеграції Родерік О'Горман та міністр державних видатків Паскаль Донохью оголосили про додаткове фінансування після обговорення на уряді у вівторок.

Додатковий кошторис допоможе Департаменту інтеграції покрити витрати на житло українців та інших осіб, які шукають міжнародного захисту.

"Уряд виділив кошти в бюджеті на 2023 рік, щоб подолати тиск. Це фінансування продовжуватиме підтримувати гуманітарну відповідь держави на кризу в Україні", – наголосив Донох'ю.

Він зазначив, що країні довелося дуже багато працювати, щоб упоратися із значним потоком людей з України після повномасштабного вторгнення РФ.

Кількість людей з України, які перебувають у державному житлі в Ірландії, наразі перевищує 70 тисяч.

"З огляду на подальше обмеження пропозиції, ймовірно, що забезпечення житлом залишатиметься складним у найближчому майбутньому", - попередив О'Горман. Невелика кількість українців розміщуватиметься у наметах – ці домовленості залишатимуться протягом зими, уточнив він.