Ізраїль продовжив візи українцям та спростив працевлаштування

Термін дії віз для українців продовжено до кінця січня 2024 року.

Ізраїль продовжив візи українцям та спростив працевлаштування

Українським біженцям в Ізраїлі продовжили візи до кінця 2024 року і спростили працевлаштування. Про це йдеться на урядовому порталі Ізраїлю.

Як пояснив міністр внутрішніх справ Ізраїлю Моше Арбель, Тель-Авів оновив політику щодо перебування громадян України в Ізраїлі з огляду на "плин часу і набутий досвід".

Українським біженцям, які втекли від війни, тепер дозволяється працевлаштовуватися за умови, що минуло 90 днів від моменту їхнього в'їзду до Ізраїлю, і в них є український паспорт. При цьому роботодавець зобов'язаний перевірити, чи справді у його працівника є український паспорт і чи перебуває він в Ізраїлі понад 90 днів.

Також ухвалено рішення продовжити до 31 січня 2024 року ліцензії на візит типу В/2 (туристичні) громадянам України, які на законних підставах перебували в Ізраїлі в день початку повномасштабного вторгнення РФ або в'їхали після його початку.

"Після завершення цього періоду візи будуть переглянуті", - зазначається на сайті.

Додамо, наразі в Ізраїлі не спостерігається масового приїзду нових біженців з України. Загалом Ізраїль прийняв близько 15 тис. біженців з України.