Майже третина німців уже вимагають видворяти біженців навіть у кризові зони

Німці чекають від Берліна на більш послідовну практику депортації.

Майже третина німців уже вимагають видворяти біженців навіть у кризові зони

63% німців чекають від влади ФРН більш послідовної практики депортації мігрантів, 32% підтримують їхнє примусове повернення навіть у кризові зони. Такі результати свіжого опитування громадської думки, яке INSA провів перед сьогоднішньою нарадою з питань міграційної політики.

За даними опитування, явна більшість (63%) респондентів чекають від Берліна послідовнішої практики депортації, а 32% висловилися навіть за видворення «гостей» назад у кризові зони. 49% опитаних виступають за посилення прикордонного контролю на всіх зовнішніх кордонах Німеччини. 47% за запровадження стелі для прохачів притулку, 50% німців при цьому виступають за прискорення процедури надання притулку.

Майже третина (30%) учасників опитування підтримує ідею створення центів щодо надання притулку в Африці. У такому разі процедури проходитимуть за межами Євросоюзу, а ті, хто отримав відмову, не зможуть в'їхати до Німеччини і залишитися в країні нелегально.

Нараду з питань міграційної політики провів сьогодні із прем'єр-міністрами федеральних земель Німеччини канцлер Олаф Шольц.