Міський портал польского Кракова запускає україномовну версію

У зв’язку з початком роботи там підготували конкурс для читачів з України. 

Міський портал польского Кракова запускає україномовну версію

З 4 жовтня сайт Kraków Otwarty na Świat доступний не тільки польською, а й матиме українську версію – “Краків відкритий для світу”.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на міський портал.

“Україна була, є і буде стратегічним партнером нашої держави на міжнародній арені, а українські міста є одними з найважливіших іноземних партнерів Кракова. Провідним мотивом життя Кракова останніх місяців стала допомога Україні, яка захищає свої кордони, а також українцям, які знайшли притулок у нашому місті від війни”, – написали в міському портал у зверненні до читачів.

Щоб нові мешканці краще адаптувалися до життя, роботи та навчання в Польщі, міська влада вирішила “зробити інформаційний простір Кракова дружнім, аби українці почувалися повноцінною частиною місцевої громади”. 

Україномовна версія порталу доступна за посиланням

Також, у зв’язку з початком роботи, в “Краків відкритий для світу” підготували конкурс для читачів з України. Щоб взяти участь, достатньо на електронну адресу [email protected] написати українською мовою вітання для редакції.

Лист з темою “Конкурс” потрібно відправити до 10 жовтня, до півночі. Також у ньому вкажіть своє ім’я та прізвище, номер телефону.

На переможців, які напишуть найкращі вітання, чекають три комплекти міських подарунків: павербанки, блокноти та ручки з Лайконіком – символом Кракова.