Німеччина цього року вже прийняла більше біженців, ніж за весь кризовий 2015 рік

За рік до країни прибуде близько 1,2 млн біженців, тоді як у 2015 році їхня кількість становила 890 тис.

Німеччина цього року вже прийняла більше біженців, ніж за весь кризовий 2015 рік

Більше біженців, ніж у розпал міграційної кризи 2015 року, прийме 2022 року Німеччина, 4 грудня повідомляє газета Welt am Sonntag.

За даними видання, за рік до країни прибуде близько 1,2 млн біженців, тоді як у 2015 році їхня кількість становила 890 тис. Причому лише з однієї України прибуло до ФРН понад мільйон осіб, а є ще на кінець жовтня надійшло понад 180 тис. запитів про притулок від біженців із Сирії Афганістану, Туреччини, Іраку та інших країн. До кінця року це число перевалить за 200-тисячну позначку, вважає влада країни.

У той же час зростання кількості біженців турбує жителів федеральних земель і комун. Глави МВС Саксонії Армін Шустер та Баварії Йоахім Херман заявили, що регіони вже прийняли граничну кількість біженців, вичерпавши всі свої можливості.

Він дорікнув федеральному уряду те, що той, підвищуючи соцвиплати та запроваджуючи інші заходи підтримки, сприяє припливу до країни дедалі більшої кількості мігрантів, що призводить до масового зростання нелегальної міграції.

Видання зазначає, що регіональні відомства у справах іноземців також потребують підтримки та оцінюють ситуацію як напружену.

Федеральна влада вже виділила землям і комунам 3,5 млрд євро на прийом та розміщення біженців, а наступного року на ці цілі планується виділити ще 2,75 млрд євро.