Німеччина підтримає вступ України до ЄС

Розширення ЄС є необхідним геополітичним наслідком агресії Росії.

Німеччина підтримає вступ України до ЄС

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок після прибуття до Києва у рамках свого четвертого візиту до України після 24 лютого 2022 року заявила про готовність Берліна підтримувати Україну на шляху до ЄС.

Заяву міністра наводить прес-служба Міністерства закордонних справ Німеччини.

"Під градом бомб перед російськими танками Україна впевнено і рішуче стала на шлях до Європейського Союзу. З величезною мужністю і рішучістю Україна також захищає свободу кожного з нас", – сказала Бербок.

Вона заявила, що Київ може розраховувати на підтримку Берліна цим шляхом, оскільки Німеччина переконана, що "розширення ЄС є необхідним геополітичним наслідком війни Росії".

За повідомленням відомства, у центрі уваги візиту Бербок будуть заходи щодо забезпечення та захисту постачання електроенергії, води та тепла для населення, особливо наступної зими, на тлі ймовірних російських атак по інфраструктурі.

Крім того, Німеччина та Україна хочуть ще тісніше співпрацювати в майбутньому: у переході на відновлювані джерела енергії, поступовій відмові від вугілля, стабільній роботі електромереж та енергоефективному житловому будівництві, зазначили у МЗС.