Німеччина хоче позбавити українських біженців виплат, щоб вони їхали воювати

Київ потребує не лише зброї, а й живої сили.

Німеччина хоче позбавити українських біженців виплат, щоб вони їхали воювати

У Німеччині розгоряється суперечка навколо соціальної допомоги українським біженцям, викликана заявою Торстена Фрая, який керує справами фракції ХДС/ХСС у Бундестазі.

Фрай закликав позбавити українських біженців соціальних виплат, аргументуючи це тим, що це дозволить збільшити чисельність української армії.

"Грошові виплати військовим біженцям створюють абсолютно хибні стимули", - підкреслив він. За його словами, Київ потребує не лише зброї, а й живої сили, а багато придатних до військової служби українців залишили країну.

Заява Фрая викликала бурхливу реакцію. Багато хто критикує його пропозицію, вважаючи його неетичною і негуманною. Вони наголошують, що українці втекли із зони бойових дій, втратили свої будинки та потребують допомоги. Позбавлення їх соціальних виплат, на думку критиків, призведе до збільшення бідності та соціальної напруги.

З іншого боку, фракція Фрая вважає, що система соціальної допомоги створює дисбаланс і демотивує українців повертатися додому для участі у військових діях. На думку Фрая, ситуація з працевлаштуванням українських біженців у Німеччині також несприятлива, багато українців, особливо жінок, не можуть знайти роботу.

"У сусідніх країнах більшість вже працюють, на відміну від тих, хто перебуває у нас", - заявив Фрай.