Німеччина запровадила контроль на кордонах із Чехією та Польщею

Бажають знизити потік мігрантів.

Німеччина запровадила контроль на кордонах із Чехією та Польщею

Німецька поліція розпочинає посилений контроль на кордонах з Чехією та Польщею, метою якого є боротьба з нелегальними мігрантами. Про це повідомила сьогодні федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер. Глава МВС Німеччини уточнила, що перевірки не будуть стаціонарними і можуть змінюватись залежно від поточної ситуації.

Вжиті заходи мають знизити потік мігрантів, які прибувають до країни з метою отримання притулку. Вибірковий характер контролю дає змогу запровадити його без попереднього повідомлення членів Євросоюзу.

Важливо, щоб поліцейські перебували по всій довжині кордону, а не лише на окремих переходах, які можуть обійти контрабандисти, які переправляють людей, підкреслила Ненсі Фезер.

Приховане стеження та роботу німецьких поліцейських безпосередньо на території сусідніх держав Фезер вважає ефективнішими методами, ніж постійний прикордонний контроль. Як приклад, міністр навела Чехію, яка погодилася на таку співпрацю на своїй території.

За перші вісім місяців 2023 р. притулок у Німеччині попросили понад 200 тис. осіб, що на 77% більше, ніж за аналогічний період 2022 р.