Німецькі міста припиняють приймати біженців через брак місць для розміщення

У вересні у Дрездені оголосили, що місто більше не може приймати українських біженців. Це непросте рішення також ухвалили у Галлі, Магдебурзі та Гері.

Німецькі міста припиняють приймати біженців через брак місць для розміщення

Німецькі міста одне за одним забороняють в'їзд біженців, пише MDR.

Все більше муніципалітетів у центральній Німеччині досягають межі можливостей для допомоги біженцям. Про це заявив Герд Ландсберг, виконавчий директор Асоціації міст та муніципалітетів Німеччини.

«Муніципалітети визнають, що вони мають приймати людей. За потреби їм доводиться використовувати школи чи створювати колективні житлові приміщення», — зауважив він.

За його словами, більше немає місць у готелях, деякі пункти первинного прийому у федеральних землях також закриті. Це створює напружену ситуацію.

У вересні у Дрездені оголосили, що місто більше не може приймати українських біженців. Це непросте рішення також ухвалили у Галлі, Магдебурзі та Гері. В Ерфурті та Хемніці заявили, що житло для мігрантів представляється вже у спортивних залах. А отже, місця закінчуються і там.

Тільки в Лейпцигу ситуація краща.

"Згідно з поточними оцінками, ми припускаємо, що існуючого житла буде достатньо в 2022 році за умови, що нових біженців не з'явиться", - йдеться в муніципальному листі.

До Німеччини продовжують прибувати мігранти із Сирії, Іраку та Афганістану. Після запровадження мобілізації притулку просять і росіяни.

"Тому розміщення людей з України є меншою проблемою для багатьох муніципалітетів", - сказав Герд Ландсберг, член Асоціації міст та муніципалітетів.

Організація закликає федеральний уряд виділити землям та муніципалітетам кілька мільярдів євро на розміщення біженців цього і наступного року.