Поліція Чехії викрила фейк про українців, які порізали 11-річну дитину

Недостовірну інформацію у соцмережах опублікував один із користувачів.

Поліція Чехії викрила фейк про українців, які порізали 11-річну дитину

Поліція Чехії викрила фейк про двох українців, які нібито напали та завдали ножових поранень 11-річній дитині у місті Соколів. Відповідну недостовірну інформацію у соцмережах напередодні опублікував один із користувачів.

Він стверджував, що інцидент стався біля супермаркету Kaufland, що влада намагається його приховати, що українці "хочуть нас винищити", а також закликав усіх громадян прокинутися і вийти на вулиці.

Після втручання поліції автор видалив свій допис і написав новий, у якому «перевзувся», заявивши, що насправді жодного нападу не було, і це лише жарт між ромами.

«Через кілька годин після того, як автор опублікував перше повідомлення, слідчі міста Соколов встановили його особу та викликали на допит для надання свідчень. Результат? Пост був видалений та опублікований новий із спростуванням. Але цим історія для автора не закінчиться – нині ми у процесі визначення правової кваліфікації справи. Завдяки оперативному реагуванню криміналістів вдалося запобігти подальшому поширенню дезінформації. Писати ненависні пости та поширювати ненависть – це справді погано», - заявили у прес-службі поліції.