Путін виявив різницю між українськими біженцями в РФ та в ЄС

За словами диктатора, українські біженці, які приїхали до Росії, хочуть працювати, на відміну від тих, хто виїхав до Європи.

Путін виявив різницю між українськими біженцями в РФ та в ЄС

Президент РФ Володимир Путін у ході спілкування з російськими «волонтерами» заявив про різницю між українцями, які приїхали до РФ і поїхали до Європи. Нібито в ЄС вони у ресторанах вимагають знижок, а в РФ просяться на роботу.

«Відчуйте різницю між тими людьми, які приїхали з України до нас, та хто перебуває в Європі. Там ходять по ресторанах і вимагають собі знижок, а в нас люди просяться на роботу. Ну, правда, так і є», — розповів диктатор, якого цитують російські ЗМІ.

Він підкреслив, що «без жодного сумніву, потрібно допомагати людям, які потребують допомоги», і повідомив, що влада РФ зараз працює над тим, щоб не було зловживань при відновленні документів українських біженців, приймаються рішення щодо спрощення процедур. Путін також заявив, що нібито дуже багато людей з Харківської області різними шляхами, зокрема «обхідними», намагаються потрапити до Росії та пообіцяв зробити все для того, щоб їх «підтримати».