Шахраї у Литві збирають інформацію про українських біженців

В електронному листі, розісланому шахраями, зазначено, що Департамент міграції проводить розшук українських біженців у Литві, і цей захід нібито пов'язаний із проходженням військової служби.

Шахраї у Литві збирають інформацію про українських біженців

Інтернет-шахраї, які маскуються під працівників Департаменту міграції, намагаються збирати дані про українських біженців, повідомив у четвер Департамент міграції Литви.

За даними відомства, в електронному листі, розісланому шахраями різним адресатам з використанням офіційно неіснуючої адреси електронної пошти, зазначено, що за співпраці урядів Литви та України Департамент міграції проводить розшук українських біженців у Литві, і цей захід нібито пов'язаний із проходженням військової служби.

До листа додається фіктивна анкета, яку просять заповнити, вказавши особисті дані громадян України. Анкету нібито слід направити до Консульського відділу Посольства України у Литві.

Департамент міграції попереджає, що це неправдива інформація, він не створював анкету та не займається пошуком українських біженців у зв'язку із проходженням військової служби.

Департамент рекомендує критично оцінювати інформацію такого змісту та повідомляти про це телефоном загальної допомоги 112.