Ще одна із земель Німеччини більше не приймає українців

Саксонія неодноразово приймала більше українців, ніж це було передбачено квотою.

Ще одна із земель Німеччини більше не приймає українців

Земель Німеччини, куди українські біженці можуть вирушити, щоб попросити прихисток, стає менше. У Саксонії заявили про перевищення квоти з прийому українців.

Винятки зроблять лише для тих, хто матиме роботу чи житло, повідомляє MDR.

Новоприбулі біженці автоматично потрапляють до федеральних земель, які прийняли менше середнього числа людей. У Саксонії заявили, що станом на 24 листопада перевищили свою квоту на 289 осіб. Всього там знаходяться майже 60 тисяч біженців із України.

Розподіл між землями покликаний запобігти перевантаженню шкіл, дитсадків, медичних закладів і житла. За даними чиновників, Саксонія неодноразово приймала більше українців, ніж це було передбачено квотою.

Згідно з даними платформи uahelp.wiki, жоден із трьох таборів первинного прийому українців у Саксонії (Меране, Дрезден, Лейпциг) зараз не приймає нових людей.

В окрузі Баутцен оголовили, що імміграційна служба реєструватиме лише тих українців, чия сім’я першого ступеня (батько, мати, діти) вже прийнята або зареєстрована в регіоні.

Приймуть також українців, які мають і трудовий договір, і житло, яке вони знайдуть самі.

"Квартира повинна бути підтверджена договором оренди або актом орендодавця. У всіх інших випадках ми радимо не звертатися до імміграційної служби", – йдеться у повідомленні.