Скільки зараз платять українці за нелегальний виїзд із країни

Суми сягають $20,000.

Скільки зараз платять українці за нелегальний виїзд із країни

В Україні значно побільшало спроб нелегально перетнути кордон. Чоловіки, які хочуть уникнути мобілізації, готові платити від $3,000 до $20,000, щоб залишити країну через посередників.

Спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко розповів, що прикордонники стикаються зі збільшенням випадків незаконного перетину кордону. Наприклад, нещодавно вони зупинили групу з 47 осіб, кожен із яких намагався виїхати на чотирьох мікроавтобусах, заплативши до $18,500 за місце.

"За останній час ми бачимо такі зухвалі спроби саме злочинних груп доставляти до кордону групами людей. Це може бути 10 осіб, це може бути 20 осіб, це може бути 30. Рекордну групу затримували у кількості 47 осіб", - розповів він.

Як зазначили у ДПСУ, серед тих, хто намагався незаконно перетнути кордон, були жителі різних областей України, включаючи Київську, Харківську, Дніпропетровську, Рівненську, Миколаївську, Херсонську та Одеську. За даними служби, подібні спроби стають дедалі сміливішими і добре організованими.