Скорочення допомоги для біженців обговорюють у Німеччині

Місцеві політики вважають, що люди їдуть до ФРН за грошима.

Скорочення допомоги для біженців обговорюють у Німеччині

Міністр навколишнього середовища Саксонії Вольфрам Гюнтер відкинув вимогу прем'єр-міністра Міхаеля Кречмера щодо скорочення допомоги для прохачів притулку.

«Усі люди, які живуть у Німеччині, мають право на гідний прожитковий мінімум», – написав політик «зелених» у понеділок у Твіттері. – “Федеральний конституційний суд чітко підтвердив це основне право. Ставити це під сумнів небезпечно у конституційній державі».

Гюнтер вважає, що Німеччина та Саксонія залежать від імміграції. «Ми повинні дозволити людям якнайшвидше отримати роботу, а не продовжувати ставити перешкоди на їхньому шляху».

В інтерв'ю газеті Münchner Merkur у понеділок Кречмер закликав до скорочення допомоги для прохачів притулку. За словами Кречмера, виплати – головний пункт, чому прохачі притулку по всій Європі хочуть приїхати до Німеччини. Політик від ХДС запропонував створити безпартійну комісію, яка б могла виробити пропозиції протягом шести місяців.

«Якщо ми хочемо мати функціонуючий ЄС та відкриті внутрішні кордони, ми повинні знизити наші допомоги та привести їх у відповідність до європейських», – сказав Кречмер.