Швейцарського чиновника звинуватили в расизмі через висловлювання про українців

Він заявив, що українські біженці "у деяких випадках більш вимогливі" порівняно з іншими мігрантами, а також розповів про невдоволення місцевих мешканців з приводу нових хвиль, що прибувають.

Швейцарського чиновника звинуватили в расизмі через висловлювання про українців

Глава Департаменту соціальних служб та охорони здоров'я швейцарського кантону Люцерн Гвідо Граф був розкритикуваний через висловлювання про біженців з України. Як пише Luzerner Zeitung, його навіть звинуватили у расизмі.

Він заявив, що українські біженці "у деяких випадках більш вимогливі" порівняно з іншими мігрантами, а також розповів про нібито невдоволення місцевих мешканців з приводу нових хвиль, що прибувають. Мовляв, у країну приїжджають не найбідніші люди.

"Населення відчуває сильне невдоволення, коли біженці їздять на позашляховиках і одночасно отримують соціальну допомогу", - заявив Граф.

Проте його слова підтримали не всі. Наприклад, на критику українців гостро відреагував депутат парламенту кантону Урбан Фрай від партії "Зелені" та звинуватив чиновника у поширенні "заздалегідь негативних узагальнень".