У Баварії вже нема де розміщувати біженців

У деяких районах біженців розміщують на кораблях, в інших обстежують підземні гаражі.

У Баварії вже нема де розміщувати біженців

Баварські округи б'ють на сполох у зв'язку з великою кількістю біженців і терміново закликають федеральний уряд вжити контрзаходів.

У великому списку вимог вони, зокрема, закликають «суттєво обмежити та контролювати» нелегальну міграцію, послідовно видворяти іноземців, які не мають права на перебування в країні, та надавати велику підтримку муніципалітетам у питаннях розміщення, догляду та інтеграції. З «вічним режимом надзвичайного стану» необхідно покінчити.

І: прохачі притулку, які мають мало шансів залишитися, повинні розміщуватися в центральних приймальних пунктах федеральної і земельної влади і більше не перерозподілятися передчасно у сільській місцевості. «Ці можливості розміщення мають бути збільшені». Якірні центри в Баварії або переповнені або заповнені майже повністю.

"Ми знаходимося в ситуації, коли ми фактично вже не можемо гарантувати розумне розміщення", - заявив у п'ятницю Томас Кармазін, президент баварського ландкрайстагу, в інтерв'ю Deutsche Presse-Agentur під час відвідування кількох притулків для біженців.

Коли «взагалі нічого не вийде», важко сказати – «тому що ми вже досягли статусу наметів». Звичайно, за потреби намет ще можна поставити». Однак у багатьох місцях округів давно вже доводиться імпровізувати. «Є колеги, які розміщують людей на човнах на Дунаї. Я сам перевіряв підземні гаражі на предмет їхньої конструктивної придатності тощо. Звичайно, це ще можливо, але це вже не серйозні рішення. Це химерні умови, які вже не можна назвати гуманними.

Крім проблем із житлом, Кармазін, зокрема, попереджав, що інтеграція багатьох людей вже практично неможлива. Багато хто практично не має перспективи. «У найближчому майбутньому вони не знайдуть житла. Вони навряд чи зможуть інтегруватись у ринок праці. Скрізь не вистачає коштів, у тому числі й для багатодітних місць у дитячих закладах, місць у школах. Бракує медичного обслуговування. Загалом, не вистачає всього того, що уможливлює подальше життя в нашому суспільстві».

Адміністратор району Фюрстенфельдбрук попередив: «І це набагато гірше, ніж надання місця для ночівлі на першу вимогу».

Заглядаючи у найближчі місяці, Кармазін сказав, що має «серйозні побоювання». А саме, що в якийсь момент буде пройдено «переломну точку», коли безліч людей просто не зможе більше інтегруватися.