У Берліні нема де розміщувати біженців

Вже зараз практично не залишилося варіантів розміщення – у майбутньому не вистачатиме близько 4500 місць.

У Берліні нема де розміщувати біженців

Берлін зіштовхнувся з проблемою розміщення біженців, якщо не буде швидко створено додаткових потужностей. Азіз Бозкурт, земельний секретар із соціальних питань, заявив, що до кінця року очікується додатково 9200 – 10300 прохачів притулку. На сьогоднішній день кількість прохачів притулку на 40% перевищує минулорічний показник. З початку серпня кількість прохачів притулку помітно зросла, у тому числі збільшилася кількість вихідців із Туреччини курдського походження.

Бозкурт, який зараз є заступником голови Державного управління у справах біженців (LAF), очікує, що близько 3 500 прохачів притулку повинні залишитися в Берліні та отримати житло. Крім того, до кінця року очікується прибуття ще 1000 військових біженців з України, для яких необхідно надати житло.

Оскільки в даний час можливості Берліна вичерпані, необхідно створити 4500 місць. На думку Бозкурта, це можна зробити лише за рахунок розширення можливостей розміщення на території колишніх аеропортів Тегель та Темпельхоф, а також за рахунок інтенсивнішого використання готелів та хостелів.

Лише цього року було створено близько 6000 місць, зазначив Бозкурт. Проте з урахуванням зростання кількості біженців цього замало.