У Болгарії нова хвиля біженців з України

Це пов'язано із ситуацією, що склалася після підриву Каховської ГЕС, а також збільшенням кількості обстрілів українських міст.

У Болгарії нова хвиля біженців з України

В останній тиждень спостерігається зростання кількості біженців з України до Болгарії, що пов'язано з ситуацією, що склалася після підріву Каховської ГЕС, а також зростанням кількості обстрілів Одеси, Кривого Рогу та інших українських міст. Про це повідомила журналістам у Пловдіві Наталія Елліс, голова фонду «Підтримка та оновлення України», який керує тимчасовим центром для біженців для українців, які рятуються від війни у Пловдіві.

Збільшується потік дітей та матерів, які нині перебувають на морському узбережжі.

За різними даними, в районі Пловдіва проживає близько 10 000 біженців з України, а через кращу організацію та дешевше проживання спостерігається нова тенденція приїзду сімей з Центральної та Західної Європи, повідомив заступник мера Пловдіва з питань освіти Стефан Стоянов.

Наприкінці травня муніципалітет Пловдіва уклав з представництвом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Болгарії (УВКБ ООН) меморандум про співпрацю, в якому частиною поставленої мети є розширення підтримки біженців з України.