У Чехії поліція звинуватила водія, який напав на двох українок

Сьогодні ж буде висунуто клопотання про взяття цієї особи під варту.

У Чехії поліція звинуватила водія, який напав на двох українок

Поліція звинуватила 48-річного чоловіка в завданні побоїв і порушенні громадського порядку. Зловмисник напав на двох українок у місті Пласи, розташованому на півночі Плзеньського краю. Молодша з них потрапила до лікарні з переломами.

Прес-секретар поліції Павла Бурешова підтвердила цю інформацію у четвер уранці. "У середу ми порушили кримінальне переслідування 48-річного чоловіка як обвинуваченого у скоєнні злочину, пов'язаного з завданням тілесних ушкоджень та масовими заворушеннями", - сказала вона, додавши, що в четвер буде висунуто клопотання про взяття цієї людини під варту.

Інцидент стався 13 серпня. "Ми пішли з дітьми на карусель. Потім ми з Лілією сиділи на бордюрі і розмовляли. Поруч із нами зупинилася старенька Skoda Octavia з причепом, і чоловік за кермом запитав, чи ми не з України. Потім він від'їхав на кілька метрів, залишив машину і повернувся до нас", - розповіла 44-річна Тетяна.

За її словами, спочатку він лаявся, а потім напав на них. "Спочатку я отримала три удари кулаком по обличчю. Потім він почав смикати мене за волосся, щоб змусити підвестися. Потім він накинувся на Лілію", - продовжує Тетяна.

Скориставшись моментом, коли агресор повернувся до подруги, вона підбігла до його машини та витягла ключ із замку запалювання. "Я вже збиралася дзвонити в поліцію, коли ззаду до мене підійшли ще двоє чоловіків, ударили мене по спині, і я впустила ключ на землю. Перший нападник підібрав його, сів у свою машину і поїхав з місця події", - розповіла жінка, яка, на щастя, відбулася лише синцями.

Її подруга Лілія лежала на землі непритомна. З місця події вона була доставлена машиною швидкої допомоги до приймального відділення університетської лікарні Пльзні. Згідно з медичним висновком, вона отримала відкритий перелом щелепи, вилицьової та носової кісток.

Наразі поліція з'ясовує особи інших підозрюваних.