У Євросоюзі сьогодні обговорюють продовження програми допомоги мільйонам українських біженців

Її хочуть продовжити ще рік – до березня 2025 року.

У Євросоюзі сьогодні обговорюють продовження програми допомоги мільйонам українських біженців

Термін дії програми допомоги біженцям з України, які перебувають у країнах ЄС, закінчується у березні наступного року. Але його хочуть продовжити ще рік – до березня 2025 року. Про це повідомляє німецька преса.

У Євросоюзі вже обговорюють продовження програми допомоги мільйонам українських біженців, які перебувають у європейських країнах. З цього питання намічена зустріч у Брюсселі на рівні міністрів внутрішніх справ держав ЄС. Щоб програму допомоги продовжили, це рішення має бути схвалено одноголосно всіма країнами Євросоюзу. Відомо, що німецький уряд уже дав свою згоду. Про це повідомила міністр внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер.

На даний момент дія програми ще не закінчена. Як мінімум, до весни наступного року українські біженці зможуть користуватися всіма її благами. Це означає, що їм можна на законних підставах перебувати на території країн Євросоюзу, офіційно працевлаштовуватись, отримувати медичні послуги зі страхування, влаштовувати дітей до шкіл.

Вперше про продовження пільгової програми для українських біженців до 2025 року у структурах Євросоюзу заговорили ще наприкінці зими.