У Кельні українців розміщуватимуть на території Південного стадіону, там уже скасували розважальні заходи

Міська адміністрація припускає, що кількість біженців з України збільшиться через настання холодів та руйнування української інфраструктури.

У Кельні українців розміщуватимуть на території Південного стадіону, там уже скасували розважальні заходи

Німецький Кельн продовжував приймати біженців. Однак оскільки їхня кількість постійно збільшується, наявні місця для розміщення прохачів притулку давно закінчилися. При цьому міська адміністрація припускає, що кількість біженців з України збільшиться через настання холодів та руйнування української інфраструктури.

Щоб розмістити всіх прохачів притулку, Кельн використовує колишнє приміщення центру прибуття на Південному стадіоні, повідомляє міський портал. Там розмістять житлові приміщення, де знайдуть тимчасовий притулок приблизно 480 осіб. Враховуючи поточний стан об'єкта, його буде введено в експлуатацію в середині грудня 2022 року.

Заселення майданчика на території Південного стадіону передбачає скасування запланованих заходів у січні та лютому 2023 року. Це стосується фестивалю "Viva Colonia – Kölsch Festival at the Südstadion", "Kölner Hüttengaudi" та "90er Sause am Südstadion". Тобто територію стадіону не нададуть організатору заходів, який уклав договір із Kölner Sportstätten GmbH. Зазначається, що знайти заміну для проведення цих заходів у короткий час неможливо.