У містах Словаччини оголошують надзвичайну ситуацію через наплив мігрантів

Банська-Бистриця стала другим після Братислави містом.

У містах Словаччини оголошують надзвичайну ситуацію через наплив мігрантів

Місто Банська-Бистриця, розташоване в центральній частині Словаччини, оголосило на своїй адміністративній території надзвичайну ситуацію через нелегальних мігрантів. Про це 10 жовтня повідомило Словацьке телебачення.

Повідомляється, що значна кількість мігрантів осіла в Банській-Бистриці через рішення Австрії, Польщі та Чехії закрити свої кордони зі Словаччиною на початку жовтня. У свою чергу словацька влада запровадила перевірки на кордоні з Угорщиною, звідки на її територію незаконно проникають мігранти. Муніципальна влада словацьких міст пояснює оголошення НС, зокрема тим, що цей режим дозволяє оперативно надавати допомогу мігрантам, серед яких багато жінок і дітей.

В даний час Банська-Бистриця стала другим після Братислави містом, в якому через мігрантів із країн Близького Сходу та Азії, що прямували через республіку транзитом на захід Європи, була оголошена надзвичайна ситуація.

Нагадаємо, ситуація з нелегальними мігрантами, які потрапляють до Євросоюзу так званим балканським шляхом, загострилася в Словаччині на початку вересня. Серед мігрантів переважають громадяни Сирії. Жителі прикордонних з Угорщиною населених пунктів заявляють про часті випадки крадіжки їжі.