У Німеччині федеральні землі сперечаються з урядом щодо біженців

Федеральні землі заявляють, що більше не можуть приймати біженців і критикують владу.

У Німеччині федеральні землі сперечаються з урядом щодо біженців

Федеральні землі Німеччини критикують політику влади щодо біженців, пише Zeit Online.

Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрман звинуватив уряд у неправильно побудованій стратегії прийому. Він каже, що влада продовжувала запускати додаткові програми надання притулку у той час, коли потужності регіонів перебували на межі.

Політик вважає, що федеральний уряд має взяти відповідальність щодо фінансування надання притулку, а не перекладати ці турботи на регіони.

Варто зазначити, що на частку Баварії припадає близько 15 відсотків прийому всіх, хто втік з України. У числовому еквіваленті це понад 148 тисяч військових біженців із території нашої країни. Крім того, федеральна земля прийняла майже 22 тисячі тих, хто потребував притулку, з інших країн.

Трохи менше за громадян України знайшли притулок на території Баден-Вюртемберга. Федеральна земля дала притулок 13 відсоткам біженців або близько 130 тисяч осіб.

Дванадцять федеральних земель на початку поточного місяця заявили, що не можуть приймати більше біженців. Через великий наплив громадян України та підвищення загального рівня міграції, деякі території мають труднощі із розміщенням. Місцеві уряди просто не мають площ і коштів для прийому такої кількості людей.

Загальна кількість тих, хто знайшов притулок на території ФРН, становить понад 980 тисяч осіб. Останнім часом потік біженців став меншим - на день у середньому додалося по 875 осіб. Однак муніципалітети не справляються і з такою кількістю біженців. Наприклад, пункти прийому Баварії заповнені більш ніж на 102 відсотки. Керівництво землі просить федеральний уряд взяти він повну відповідальність за цих людей.

11 жовтня відбудеться саміт з біженців. На ньому представники регіонів зустрінуться з федеральною владою та обговорять питання міграційної політики.