У Німеччині пропонують не платити допомоги новоприбулим українським біженцям

Також українців зобов'яжуть працевлаштовуватись.

У Німеччині пропонують не платити допомоги новоприбулим українським біженцям

Лідер німецької партії ХДС Тюрінгії Маріо Фойгт закликав припинити виплату допомоги для біженців, які прибувають з України, та ретельно перевіряти фінансове становище всіх іноземних отримувачів допомоги.

"Практика так званої зміни правового статусу має бути скасована для тих, хто знову прибуває з України, - заявив політик ХДС в інтерв'ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND). Допомога повинна надаватися тільки після перевірки матеріального стану.

"Процедури перевірки іноземних одержувачів допомоги повинні бути адаптовані, наприклад, запроваджено зобов'язання розкривати банківські реквізити та активи".

2022 року федеральний уряд та уряди земель домовилися розглядати українських військових біженців, на відміну від біженців з інших країн, як одержувачів Hartz IV, тобто допомоги для громадян, одразу після прибуття.

Крім того, біженці не повинні отримувати допомогу громадянина, якщо вони відмовляються від розумної роботи, зажадав Фойгт.

"Визнані бенефіціари захисту повинні якнайшвидше працевлаштовуватися, а прохачів притулку необхідно зобов'язати виконувати більше громадських робіт у муніципалітетах".