У Німеччині хочуть припинити грошові виплати біженцям

Лідер парламентської фракції ВДП виступає за натуральні виплати або виплати за допомогою платіжних карток.

У Німеччині хочуть припинити грошові виплати біженцям

Лідер парламентської фракції ВДП Крістіан Дюрр закликав припинити грошові виплати біженцям.  «З сьогоднішнього дня федеральні землі могли б сказати: ми припиняємо видавати готівку біженцям, ми будемо робити тільки натуральні виплати або виплати за допомогою платіжних карток»,   – заявив Дюрр в ефірі програми ARD Morgenmagazin. Тоді, з його слів, зникне стимул для біженців приїжджати до Німеччини

Він висловив сподівання, що до наступного засідання федерального уряду та урядів земель, яке відбудеться на початку листопада, голови міністерств висловляться однозначно за відмову від грошових виплат. «Зрештою, це не гроші (міністра фінансів) Крістіана Лінднера, а гроші народу Німеччини, на які він заслужив», – сказав депутат від ВДП.

Нагадаємо, що у зв'язку з великою кількістю прохачів притулку та біженців з України в Німеччині розгорілася дискусія про те, як чинити з мігрантами. У багатьох місцях муніципалітети перевантажені, водночас набирає чинності правопопулістська та вкрай права партія AfD.