У Німеччині хочуть зобов'язати всіх біженців працювати

Хоча б у некомерційному секторі.

У Німеччині хочуть зобов'язати всіх біженців працювати

Округи землі Баден-Вюртемберг закликають зобов'язати біженців працювати – у разі сумнівів також у некомерційній якості. «Для наших округів було б важливим – у тому числі й у зв'язку з нагальною необхідністю соціального визнання – щоб біженці швидко знаходили роботу, у тому числі й некомерційну», – заявив голова окружної ради Йоахім Вальтер, якого цитують місцеві ЗМІ.

У своїй резолюції депутати окружної ради виступають за «встановлення та організацію обов'язків для осіб, які шукають захисту, погоджуватися на некомерційну роботу, яка виходить за межі чинних норм та форматів реалізації». Для цього необхідні «практичні формати реалізації, що не вимагають бюрократичної тяганини», – заявив Вальтер, який також є адміністратором округу Тюбінген.

Крім того, депутати окружної ради знову закликали до зниження стандартів прийому, розміщення та догляду за біженцями, у тому числі й за неповнолітніми біженцями без супроводу дорослих. Муніципалітети дедалі більше вичерпують свої можливості. Через високі витрати на розміщення страждає і інтеграція людей. "Я серйозно побоююся, що в довгостроковій перспективі це стане тягарем для всього суспільства", - сказав Вальтер.