У Німеччині зловили торговців наркотиками у притулках для біженців

Кілька десятків поліцейських провели обшуки у квартирах та притулках для біженців та вилучили амфетаміни, марихуану та кокаїн. 

У Німеччині зловили торговців наркотиками у притулках для біженців

Під час рейду по боротьбі з наркотиками у квартирах та притулках для біженців у Баден-Бадені та в районі Раштатт близько 150 поліцейських обшукали кілька об'єктів.

Представник прокуратури Баден-Бадена повідомив, що рейд був проведений через підозрі у торгівлі наркотиками у житлових приміщеннях для біженців. З самого ранку, близько 6.00, було проведено обшуки у приватних будинках та вилучено амфетаміни, марихуана та кокаїн, передає dpa.

За словами представника влади, розслідування триває з минулого року. "Ми виявили, що люди приходили до притулків і виходили звідти з наркотиками", - сказав він. Він також розповів, що людей неодноразово ловили із наркотиками, які, за їхніми словами, вони купували у притулках. Таблетки екстазі були предметом торгівлі.

Було встановлено десять підозрюваних наркоторговців, включаючи жінку, і деякі з них заарештували вранці. Було вилучено велику кількість наркотиків, особливо у квартирі жінки. Ведеться пошук нових підозрюваних. Дехто з підозрюваних уже привертав увагу у минулому своїми насильницькими діями. Тому на місце події також прибули сили спеціального призначення. Управління кримінальної поліції землі також брало участь у таємному розслідуванні, яке тривало кілька місяців.