У Німеччині знову заговорили про високі виплати українським біженцям

Хочуть знизити їх до рівня середнього по ЄС.

У Німеччині знову заговорили про високі виплати українським біженцям

Глава уряду землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст виступив із пропозицією привести соціальні виплати для біженців у Німеччині відповідно до середнього рівня виплат до ЄС. Мовляв, треба уніфікувати цей показник для прохачів притулку.

Про це повідомляє  "BILD".

За словами Вюста, дисбаланс у розподілі біженців усередині Європи – наслідок нерівності європейських соціальних стандартів. "Багато людей їдуть з інших країн ЄС до Німеччини", – заявив він.

Апелював політик і до слів міністра міграції Греції Димитріоса Кайрідіса про те, що Німеччина пропонує такі умови підтримки для прохачів притулку, про які "не міг би мріяти навіть громадянин Греції". Вюст вважає, що слід задуматися.

"Нам потрібно вирівняти рівень пільг для прохачів притулку в ЄС", – наголосив глава уряду землі.

Прем'єр-міністри німецьких земель зустрілися 13 жовтня у Франкфурті, щоби обговорити способи боротьби з міграційною кризою. Вони повинні домовитися про те, як скоротити кількість біженців, які прибувають до Німеччини, а також про процес прискореної депортації та створення стаціонарного прикордонного контролю.

Нагадаємо, у Німеччині говорять про надмірне навантаження через збільшення кількості біженців. Там пропонують перейти від грошової допомоги на допомогу у натуральній формі та запровадити вимоги працевлаштування для біженців.