У Німеччині зросла кількість нападів на біженців

За перші дев'ять місяців цього року таких нападів уже було більше, ніж за попередній рік.

У Німеччині зросла кількість нападів на біженців

Кількість нападів на біженців, прохачів притулку та місця їх розміщення у Німеччині значно зросла. Згідно з відповіддю уряду Німеччини на запит Лівої партії, за перші дев'ять місяців цього року таких нападів уже було більше, ніж за попередній рік. За перші три квартали цього року було зафіксовано 1515 таких нападів, тоді як у 2022 році їх було 1371.

Згідно зі статистикою, отриманою Німецьким агентством друку, у третьому кварталі цього року було зафіксовано 30 випадків, коли житло стало місцем або об'єктом злочинного посягання з політичних мотивів. У трьох із цих випадків йшлося про насильницькі злочини. Більшість нападів на житлові приміщення – 23 злочини – поліція відносить до правого руху.

Поліція також передбачає, що 375 із 417 політично мотивованих злочинів поза житловими приміщеннями, зареєстрованих в цей період, були злочинами правого спрямування проти осіб, які шукають притулок, або визнаних біженцями. Відповідно, 19 злочинів було віднесено до феномену «іноземної ідеології», а два – до лівих мотивів. У деяких випадках мотиви залишалися незрозумілими. Насильство застосовувалося загалом у 55 випадках.