У Північному Рейні-Вестфалії готують нові місця для біженців

На першому етапі запланованих заходів там створять ще 3850 місць у гуртожитках.

У Північному Рейні-Вестфалії готують нові місця для біженців

У німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія збільшить місця для біженців. Так, на першому етапі запланованих заходів там створять ще 3850 місць у гуртожитках. Якщо місць все ще не вистачатиме, то виділять додаткові потужності для розміщення біженців, повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Однак багато муніципалітетів у федеральній землі розкритикували таке рішення місцевого уряду. На їхню думку, потрібно набагато більше місць. Нині міста зазнають труднощів із розміщенням мігрантів. Більше того, у школах та дитячих садках утворюються величезні черги, всіх бажаючих прийняти одразу не виходить.

Наразі вичерпано всі будівлі, а також спортивні зали. Тому місцеві органи влади закликають уряд надати більшу підтримку регіонам.

Водночас, Міністерство у справах біженців землі Північний Рейн-Вестфалія не визнає, що в регіоні є масштабні проблеми з розміщенням біженців. Так, минулого тижня воно заявило, що повсюдно у регіоні немає переповненості. І що у деяких місцях лише закінчуються місця для розміщення.

На сьогоднішній день у землі Північний Рейн-Вестфалія зареєстрували близько 215 тисяч біженців з України.