У Празі учасники антиурядової демонстрації намагалися зняти прапор України

Поліція затримала 18 людей.

У Празі учасники антиурядової демонстрації намагалися зняти прапор України

У суботу після антиурядової демонстрації на Вацлавській площі у Празі деякі протестувальники попрямували до Національного музею, де спробували увірватися до будівлі. Вони вимагали зняти з будівлі прапор, пише novinky.cz.

Десятки людей намагалися увірватися до будівлі Національного музею у Празі близько 18:00. Протестувальники вимагали прибрати український прапор із будівлі. Поліція закликала учасників піти та попередили через мегафон, що можуть бути застосовані примусові заходи.

«Після акції загострилася ситуація перед Національним музеєм, де ми неодноразово закликали протестувальників відмовитись від наміру силою увірватися до музею. Ми затримали 18 людей на місці за непокору. Двоє колег отримали поранення під час операції та доставлені до лікарні», — повідомила прес-секретар поліції Віолета Сіржиштова.

Близько 19.00 ситуація вже була під контролем. Демонстранти розійшлися, вхід до Національного музею охороняють поліцейські.

Учора тисячі людей зібралися у Празі на демонстрацію "Чехія проти бідності". Протестувальники заповнили половину Вацлавської площі з прапорами Чехії та транспарантами, які закликають до відставки уряду, який, на їхню думку, ставить на перше місце інтереси транснаціональних корпорацій, а не громадян Чеської Республіки.