У ризькій ратуші виділять місце для центру підтримки українських біженців та кафе

У приміщеннях ризької ратуші планують розмістити дитячий ігровий куточок, коворкінг, бібліотеку та сувенірну лавку на підтримку України.

У ризькій ратуші виділять місце для центру підтримки українських біженців та кафе

Ризька дума ухвалила рішення про надання об'єднанню "Tavi draugi" на цокольному поверсі будівлі приміщення для підтримки українських біженців та інтеграційного центру громадської організації Rīgas sirds, повідомляє delfi.lv.

Центр буде створено асоціацією "Tavi draugi" у співпраці з асоціацією "Common Ground", українським кафе для біженців "Борщ" та асоціацією "Хочу допомогти біженцям".

Мета "Rīgas sirds" - покращення соціалізації українських біженців, зменшення негативних наслідків самотності та стресу, а також створення якісної платформи для інтеграції біженців, що проживають у Ризі, в латвійське суспільство. Центр запропонує на навчання латиської мови та інші культурні та соціальні заходи (йога, хор, уроки малювання, концерти, вечори настільних ігор тощо).

Асоціація також планує розмістити в цих приміщеннях кафе, яке приноситиме як дохід центру, так і створить додаткові робочі місця для українських біженців.

Також у приміщеннях ризької ратуші планують розмістити дитячий ігровий куточок, коворкінг, бібліотеки та сувенірну лавку на підтримку України.

Загальна площа переданих приміщень – 726 квадратних метрів.

З 24 лютого 2022 року до Риги прибуло понад 20 тисяч мирних жителів України. У Ризькому центрі підтримки цивільного населення України, який відчинив свої двері 7 березня минулого року, різні види допомоги та послуг уже отримали близько 40 тисяч українців.